frequently asked questions

Jsme marketingová firma, která poskytuje veškerý servis spadající pod marketing - Užitou fotografii, grafiku, video, podcasting, broadcasting, vytvoření a následnou správu webových stránek či sociálních sítí a mnoho dalšího.

Prostřednictvím formuláře, který najdete na domovské stránce nás oslovíte a stručně napíšete, jaký máte problém nebo v čem potřebujete pomoci a my se vám co nejdříve ozveme na Vámi zadaný email. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, takže poté co vyhodnotíme situaci vám zdělíme návrhu řešení na osobní schůzce.

Je to jednoduché, interně děláme zhruba 40% našich služeb, pro zbytek služeb máme naše obchodní partnery, kteří s námi spolupracují roky a naše zakázky zhotovují předčasně. Je tedy docela pravděpodobné, že grafik nebo fotograf, který vás odmítl kvůli časovému vytížení bude právě ten grafik nebo fotograf, který bude vytvářet Vaši zakázku. Právě tato myšlenka nám přivedla spoustu spokojených zákazníků.

O zakázce vyhotovíme smlouvu s přesnými úkony a službami, které pro Vás vytvoříme. Současně Vám vystavíme zálohovou fakturu. Po jejím proplacení začínáme ihned pracovat na Vaši zakázce.

Jak jsme již psali - spoustu služeb poskytujeme jako zprostředkovatelé, a také záleží na momentální kapacitě a rozsahu Vaši zakázky. Kompletní termíny se však dozvíte ještě před podpisem smlouvy, která tyto informace taktéž obsahuje.

Ano! Čím větší zakázka, tím lepší cena. U velkých projektů spolu budeme i více komunikovat a celkově je náš přístup otevřenější, jelikož budování firemního marketingu je práce, kterou je potřeba vždy detailně konzultovat.

2 pracovní dny. Zpravidla se řídíme pravidlem “Co není podepsáno, to neexistuje”. Ze zkušenosti ale víme, že porady ve firmách nejsou každodenní záležitostí, nicméně nechceme o příležitost okrást další klienty. Pokud Vás nikdo nepředběhne, určitě se dohodneme a cenová nabídka bude stejná.

To samozřejmě chápeme, nicméně záloha je vždy vyměřena částkou, za kterou nakupujeme materiál a často také zasíláme našim partnerům. Z tohoto důvodu je ve smlouvě vyměřen stornopoplatek, kterýbude odečten ze zálohové faktury. Zbytek částky bude následně vrácen na Váš účet.